KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 8605431
nr 860 5431
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Tuschteckning, Birger Lundquist (1910-1952), dansande par, stämpelsign. motivet: 20x28
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:10:44
14/11 11:05:03
100 kr
18/11 11:12:37
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist